HMD Global Lanceert Eerste Nokia-telefoons

nokia-150-dual-simHet Finse bedrijf HMD Global heeft een licentie om Nokia-telefoons op de markt te brengen en komt nu met de eerste twee toestellen. Het gaat om de Nokia 150 en 150 Dual SIM, die beide in het eerste kwartaal van 2017 op de markt verschijnen.

De zogenaamde ‘dumbphones’ ondersteunen dual band (900 / 1.800 MHz) en beschikken over een 2,4-inch display met een resolutie van 240 x 320 pixels, een VGA-camera met LED-flitser, een MicroSD-poort, een microUSB-poort, een 3,5 mm audiojack en een 1.020 mAh accu. Deze accu is goed voor 22 uur gesprekstijd en tot 31 dagen stand-by tijd. Ook is er ondersteuning voor Bluetooth 3.0 aanwezig. De Nokia 150 Dual SIM heeft ruimte voor twee SIM-kaarten.

nokia-150

De Nokia 150 meet 118 x 50,2 x 13,5 mm, weegt 81 gram en draait op het ‘Nokia Series 30+’-besturingssysteem. De behuizing is gemaakt van polycarbonaat, wat volgens HMD Global krasvast moet zijn. Begin 2017 komen de toestellen op de markt in de kleuren wit en zwart voor een adviesprijs van 26 dollar exclusief BTW.

via [hardware.info]

Redactie Androidics.nl

Beheerder Androidics.nl. Gadget en Android liefhebber. Favoriete telefoon: Xiaomi Mi Mix 2.

Lees ook...

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.