Introductie Realme GT 7 Met 7200 mAh Accu Op 27 Mei

Realme GT 7

Realme zal op 27 mei een nieuwe smartphone introduceren. We maken op die dag kennis met de Realme GT 7, die beschikt over een opvallend grote 7200 mAh accu. De Realme GT 7 verschijnt ook in Nederland op de markt.

Nadat Realme eerder al de GT 7 Pro introduceerde brengt de fabrikant eind deze maand ook de reguliere Realme GT 7 op de markt. De officiële introductie van de smartphone zal op 27 mei om 13.30 uur plaatsvinden tijdens een presentatie in Parijs. Realme heeft tegenover de website Android Planet laten weten dat de Realme GT 7 ook naar Nederland komt.

Doordat Realme de smartphone eerder al in thuisland China heeft geïntroduceerd komen we op 27 mei niet voor veel verrassingen te staan. Wat vooral opvalt is de aanwezigheid van een 7200 mAh accu, terwijl de smartphone gewoon een reguliere behuizing heeft. Deze accu heeft ondersteuning voor 100W snelladen. De Realme GT 7 beschikt verder over een 6,8-inch AMOLED-scherm met een 144Hz verversingssnelheid, een Dimensity 9400 Plus-processor, 12GB werkgeheugen, een 16MP selfie-camera, een 50MP hoofdcamera en een 8MP groothoeklens.

Realme GT 7 accu

Wat voor adviesprijs de Realme GT 7 in Nederland meekrijgt is nog onduidelijk. De Pro-versie verscheen in Nederland op de markt voor 699 euro.

via [androidplanet]

Redactie Androidics.nl

Beheerder Androidics.nl. Gadget en Android liefhebber. Favoriete telefoon: Xiaomi Mi Mix 2.

Lees ook...

2 Reacties

  1. Gert schreef:

    Helaas moet ik nu effe wat corrigeren, want de Realme GT 7 Pro is NOOIT te koop geweest van € 700,- in Nederland. De PRIJZEN waren in het begin € 800,- op de kop af. Nu kosten ze € 749,- en dat is het geld dubbel en dwars waard. Men moet durven afstappen van rituelen van iPhone of Samsung te kopen. Chinese toestellen zijn véél geavanceerder dan vele andere. Ook de Vivo x200 ultra is toppie en van extreem hoge klasse.

    • Je hebt gelijk, Realme (en vele andere Chinese merken) maken prachtige smartphones. Zelf lange tijd onder andere smartphones van Xiaomi, Oppo en Realme gebruikt. Momenteel een Sony-toestel als mijn hoofdsmartphone en een Oppo-toestel als tweede smartphone. (p.s. ik zie dat de GT7 Pro op phonemarket.nl verkrijgbaar is voor 699 euro).

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *