Vodafone: Gratis Onbeperkt Internet Met Kerst
Vodafone heeft bekend gemaakt dat klanten van Vodafone en Hollandsnieuwe met de kerstdagen onbeperkt gebruik kunnen maken van mobiel internet. Vodafone geeft dit als “kerstcadeau”.
Tijdens de eerste en tweede kerstdag (25 en 26 december) kunnen zowel abonnees als prepaid klanten van Vodafone en Hollandsnieuwe zonder zorgen gebruik maken van het mobiele internet binnen Nederland. Alle data dat klanten tijdens deze dagen verbruikt zal niet in rekening worden gebracht of van de databundel afgehaald worden.
Klanten met een Vodafone Scherp S abonnement zijn uitgesloten van de actie. Ook ‘Machine to Machine’ (M2M) abonnementen krijgen het ‘kerstcadeau’ niet.
Tijdens een vergelijkbare actie vorig jaar steeg het gemiddelde mobiele internetverkeer op het netwerk van Vodafone op de eerste kerstdag met 30 procent. Op de tweede kerstdag steeg het mobiele internetverkeer met 40 procent. In 2013 steeg het gebruik zelfs met 70 en 80 procent.
via [gsmhelpdesk]