Teaser Toont “LG V60 ThinQ” Met Tweede Scherm
LG heeft een teaservideo/uitnodiging online gezet voor de introductie van een nieuwe smartphone op de IFA-beurs in Berlijn. De fabrikant lijkt te werken aan een smartphone die is uitgerust met een tweede scherm.
De uitnodiging is geplaatst op YouTube. Het ziet ernaar uit dat LG dit jaar opnieuw een smartphone zal introduceren die is voorzien van twee schermen. Eerder zagen wij dit al bij de LG V50 ThinQ 5G, dus de kans is groot dat we dit jaar de LG V60 ThinQ te zien krijgen. Specificaties zijn nog niet uitgelekt, maar aangezien het een vlaggenschip-smartphone is kunnen we de krachtigste hardware verwachten, waaronder een Snapdragon 855 Plus-processor.
De introductie van de nieuwe smartphone zal plaatsvinden op vrijdag 6 september om 10:00 uur. Het is nog onduidelijk of de LG V60 ThinQ ook in Nederland op de markt zal verschijnen.