Samsung-patent Toont Apparaat Met Uitschuifbaar Scherm

Samsung heeft een patent aangevraagd voor een “tablet” met een uitschuifbaar scherm. Het patent toont een apparaat waarbij het scherm na het uitschuiven met ongeveer een derde toeneemt in formaat.

Samsung heeft het patent in 2022 aangevraagd, maar op 26 november van dit jaar werd het patent pas goedgekeurd. Beelden bij het patent tonen een tablet-achtig apparaat waarbij de linker- en rechterkant uitgeschoven kunnen worden, waardoor het schermoppervlak vergroot. Om dit mogelijk te maken gebruikt Samsung waarschijnlijk een vouwbaar scherm dat langs de achterkant van het apparaat doorloopt. Verder zien we aan de achterzijde twee lenzen en ruimte voor een stylus.

Het is onduidelijk of de Zuid-Koreaanse fabrikant plannen heeft om het apparaat op de markt te brengen. Fabrikanten vragen namelijk wel vaker “voor de zekerheid” patenten aan zonder concrete plannen te hebben.

via [tweakers]

Redactie Androidics.nl

Beheerder Androidics.nl. Gadget en Android liefhebber. Favoriete telefoon: Xiaomi Mi Mix 2.

Lees ook...

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *