Google Verhoogt Prijs Pixel 10a Met 100 Euro

Google heeft de prijs van de Pixel 10a verhoogd. Voor de uitvoering met 128GB opslagruimte betaal je voortaan 649 euro en voor 256GB opslagruimte betaal je nu 749 euro.
Bij de lancering van de Google Pixel 10a betaalde je 549 of 649 euro, maar vanaf nu ben je 100 euro meer kwijt als je de smartphone aanschaft via de webwinkel van Google. Google heeft geen verklaring gegeven voor de prijsverhoging, maar waarschijnlijk zijn de hoge kosten voor chips en werkgeheugen de reden.
We zien dat smartphones het afgelopen jaar steeds duurder zijn geworden. Zo schreven wij gisteren bijvoorbeeld dat Samsung de prijs van de Galaxy S26-smartphones met 100 euro heeft verhoogd. Ook kosten de Pixel 11-smartphones, die op 12 augustus op de markt verschenen, 100 euro meer dan hun voorgangers.
via [tweakers]


