Geen Android ICS voor Galaxy S2 in maart
Pfffff, het wordt steeds mooier met Samsung en hun Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) update. We krijgen net te horen via i4u dat de update naar Android ICS voor de Galaxy S2 is uitgesteld tot nadere order. Het vreemde is dat je zou verwachten dat de bouwer van de Galaxy Nexus al aardig wat ervaring zou hebben met Android 4.0, maar niets is minder waar.
Eind deze maand eindigt het eerste kwartaal en aangezien Samsung had beloofd dat de update deze maand zou komen, lijkt het erop dat zij hun eigen deadline niet gaan halen. Wanneer de update er dan wel gaat komen is ook niet duidelijk en ook een reden voor het uitstellen van de update geven zij niet.
Pfffff, we wachten al zo lang ;(
Het word niks
Beter een late goede update dan een vroege kut update 🙂
Maar wel opschieten! 😛
Hij schijnt nu dan toch uitgerold te worden maar weer ff afwachten dus http://mobilekings.nl/2012/03/13/android-4-0-vandaag-officieel-naar-galaxy-s-ii/
Ook hier wordt beweerd dat ie klaar zou zijn http://www.motoringcrunch.com/news/mobile-tech/10138-samsung-galaxy-s2-android-40-ice-cream-sandwich-update-release
Het is dan toch officieel!!! 😀
Op Sammobile, waar ze firmware aanbieden is de 4.0.3 voor diverse landen ineens beschikbaar… helaas nog niet voor ons.. even wachten, zou vandaag echt moeten komen.. vanaf 10:00 verwachten ze lokaal.
wat een leuk bericht om views te krijgen op je site zeg, maar ga volgende keer eerst even wat onderzoek doen voordat je dit soort dingen rondgooit. Het was ‘perongeluk’ aangekondigd voor 10 maart, ze hebben alleen dit gerucht ontkracht, ze hebben nooit gezegd dat hij niet in maart kwam. Beetje trieste actie vind ik dit
Beste Emiel,
Kunt u ook gewoon normaal communiceren? Als u nou eerst eens leest, gewoon lezen zeg maar. Dan had u kunnen zien dat wij duidelijk de bron vermelden waar wij dit bericht vandaan hebben.
Dus wat betreft trieste actie… kijk eerst eens naar de manier waarop u zich gedraagt op het internet.
Met vriendelijke groeten,
Barry Meijer